CLEINAIR-1000-I

CLEINAIR-1000-I

Ral kodları nihai ürün üzerinde farklılık gösterebilir.Firmamız bundan sorumlu tutulamaz.

PLASMA AIR BİPOLAR İYONİZASYON SİSTEMLERİ

UV-C Lamba Etkenlik:IONIZER PLASMA AIR


PA600 SERİSİ


PLASMA AIR ürünleri Klima santral kanallarına veya Hava üfleyicilerin kendisine monte edilir. Özel montaj işlemleri ve pahalı ek işlemler gerektirmez. Bipolar İyonizasyon Sistemleri sosyal, çevresel ve ekonomik öncelikleriyle sürdürülebilirlik sunar. UV ışığı kullanmaz ve ozon açısından güvenlidir. Kimyasal ve Yan etkiler içermeyen daha temiz ve daha sağlıklı iç mekan havasını aktif oluşturur. Ortamda kontrollü iyon doygunluğu oluştururken aynı zamanda Reaktif Oksijen (ROS) türleri de üreterek havadan yayılımlı tüm mikropları, bakterileri, virüsleri, küf maya ve mantarlarla, sporları okside ederek etkisiz hale getirir. Etkileri labaratuvar test çalışmalarında da gözlemlenmiş ve güvenliliği kanıtlanmış bir sistem olarak pandemi döneminde en çok tercih edilen kitlesel boyutta koruma sağlayan en önemli aktif hava arındırma sistemidir.

1 - Plasma Air bipolar iyonlaştırıcı, milyonlarca pozitif ve negatif yüklü oksijen iyonu üretir.

2 - İyonlar kanal sisteminden geçerek havadaki mikropları, bakterileri, virüsleri, küf maya ve mantarlarla sporlar etkileşime girdikleri ortama yayılırlar.

3 - Bipolar yüklü iyonlar hücre oksidasyonunu tetikleyerek havadaki mikropları, bakterileri, virüsleri, küf maya ve mantarlarla, sporları etkisizleştirir. İyonlar gazları parçalayarak uçucu organik bileşikleri ve kokuları ortadan kaldırır.

4 - Azami 1000 saniye ömürlü bipolar iyonlar 10 moleküle yapışarak onların büyük koloniler oluşturmasına ve artık filtre tarafından yakalanabilir veya hızla yere inaktif düşer bir ağırlığa ve boyuta gelmesini sağlarlar.

Plasma Air 601 / 602 / 603 / 604 İyonizasyon Ürün Sunumu

Plasma Air 600 Serisi Modeller 601/602/603/604, zararlı kirleticileri ve kokuları nötralize eden eşit miktarda pozitif ve negatif iyon üreten iğne uçlu fırça tipi iyonlaştırıcılardır.

Bu ünite, bir klima santrali, fan coil ünitesi, PTAC, ısı pompası ve VRF kanalsız split sistemin fan girişine monte edilebildiği için oldukça uygundur. 600 Serisi, kalıplı flanşlı ve montaj delikleri hazır muhafazalı bir ABS gövdeye sahiptir.

Modeller, harici bir şebeke cereyan kaynağı cihazı gerekmeksizin, 12V DC, 24V AC, 120V AC ve 208-240V AC ile beslenebilir. Ünite, sıralı 500mA cam kartuş sigorta ile korunmaktadır.

Her iyonizasyon ünitesi, 4.000 m3'lük besleme hava akışını iyonize edebilir.Özellikler:

Hava Debi Kapasitesi:   4.000 m3
Basınç Kaybı:                0.01'den az (Su terazisi)
Gövde malzemesi:      ABS
Ağırlık:                           90 gr
Azami Çalışma Isısı:    93c

Elektriksel


Voltaj Girişi:

12V DC (601)
24V AC (602)
120V AC (603)
208-240V AC (604)
Cereyan Tüketimi:       1 Watt'tan az
Frekans:                            50/60 hertz
Aşırı akım koruyucu:    500mA Cam tüp Sigorta
Kablolama:                      50"(L)

İyonizasyon Çıkışı:
Çalışma Modu:           İğne ucu tip
İğne Biçimi:            Fırça tipi